Безпечні та кирисні інтернет-сайти


Навчальний портал Школа.Ua

Матеріали для рефератів, підручники, розв'язники, репетитори.

Офіційний сайт Української мови

Тут можна знайти всі правила української мови, та ще багато корисної інформаціїї для школярів та студентів.

 


OnlineMSchool

Якщо ви цікавитесь математикою або у вас виникли складнощі з опануванням цього предмету та розв'язанням математичних задач, то тут ви зможете знайти відповіді на свої запитання.

OnlineMSchool створений для допомоги школярам та студентам в розв'язанні математичних задач та вивченні математики.

На сторінках сайту ви знайдете:

Вправи - онлайн задачі, розв'язуючи які ви зможете вдосконалювати свої математичні навички. В цьому розділі зібрані задачі з математики різного рівня складності, що пропонуються для самостійного опрацювання. Розв'язання задач - це найкращій спосіб підготуватися до контрольних екзаменів або тестів з математики.

Калькулятори - збірка онлайн калькуляторів, які допоможуть швидко розв'язати математичні задачі. Використовуючи онлайн калькулятор, ви зможете розв'язати задачу або перевірити правильність свого розв'язку. Для розв'язання задачі досить обрати необхідний онлайн калькулятор та ввести данні задачі, програма самостійно виконає всі розрахунки і видасть відповідь з повноцінним розв'язком в розгорнутій формі, що допоможе вам краще розібратися в незрозумілому матеріалі, знайти та виправити помилки в своєму розв'язку або переконатись в правильності вашого розв'язка.

Довідник - збірник теоретичних матеріалів з математики з прикладами.

Таблиці і формули - важливі таблиці, властивості і формули, які часто використовуються під час розв'язання математичних задач.

 


Easy-English

Англійська мова – мова міжнародного спілкування. Займає друге місце в світі по кількості людей, що володіють нею, з них близько 350-400 мільйонів вважають англійську своєю першою рідною мовою. На цьому сайті ви знайдете все для вивчення англійської мови.

 


МІКСІКЕ В УКРАІНІ

MIKCIKE - освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн-колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також  освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,   між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи. У 2011 року розпочалась співпраця Міксіке з Україною за підтримки  Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії .   Arengukoostöö Programm підтримав нашу ініціативу реалізації нового освітнього проекту «Розробка та впровадження спільних онлайнових освітніх заходів в Україні 2016-2017», що спирається та продовжує здобутки попередніх проектів Міксіке в Україні.  Всі заходи в рамках проекту для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно. Детальніше.

 


Мальовничі куточки світу у 3D панорамах

 


Мальовничі краєвиди України: інформація, фото.

 

Розважальні та освітні сайти


Моя Школа. Соціальна мережа школярів

Розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

Дитячий портал "Все для дітей".