Шановні батьки!

Діти - це ваше майбутнє!

На канікулах у ваших дітей буде багато вільного часу, вони будуть відпочивати, гуляти з друзями на подвір'ї, але слід пам'ятати, що небезпека може підстерігати їх на кожному кроці.

Тому хто, як не Ви є першими помічниками і порадниками.

Щоб не трапилося лиха підчас відпочинку Вам, як батькам потрібно постійно контролювати розваги своїх дітей, володіти інформацією про, те, де, в якій компанії та з якими друзями вони перебувають. Контролюйте дотримання ними режиму дня, учням дозволяється перебувати на вулиці до 22 години.Слідкуйте за ними під час відпочинку на воді, біля водоймищ, щоб уникнути травм: не можна заходити на глибоке місце, якщо не вміють плавати або плавають погано. Не можна купайся там, де катаються на човнах, водних велосипедах; не можна плавати на надувних матрацах. Голову потрібно захищати від сонячних променів, шкідливе не перегрівання! Найкраще засмагати до 11 години ранку й після 17 години ве¬чора. Міністерством охорони здоров’я рекомендовано купатися коли температура води досягне 18 – 20 °С.

Постійно нагадуйте їм правила вуличного руху, щоб запобігти травмуванню на дорогах. Їзда на велосипедах дітям дозволяється з 14 років, на мопедах, мотоциклах, скутерах, пройшовши навчання та отримавши дозвіл на їх керування. Перебуваючи в містах потрібно бути обережним при переході трамвайних та залізничних колій. Переходити залізничну колію тільки по пішохідних настилах, по надземних або підземних переходах. Не можна переходити залізничну колію, коли наближається потяг. Не можна стояти біля краю платформи на залізничній станції та в метро.Не меншої уваги потребує електро та газобезпека. Слідкуйте за тим, щоб діти виконували правила користування такими приладами, не допускайте утримання в Ваших домівках зіпсованих побутових приладів.

Особливо небезпечні укуси комарів, мурашок, змій, тому систематичного нагадуйте дітям про правила поводження у лісі, на луках, біля водойм, де скупчення таких видів найбільше.

Слідкуйте за тим, що діти не чіпали бродячих тварин, адже вони можуть переносити різні інфекційні захворювання.

Давно вже відгриміла війна, але її відлуння можна побачити до цих пір, нагадуйте дітям про те, що при знаходженні маловідомих предметів терміново повідомити дорослих або відповідні організації.

Незнайомі предмети, пакети, банки тощо не можна відкривати, нюхати, брати до рук, кидати у вогонь, бо в них можуть бути отруйні речовини.

У разі потреби телефони: «101»—пожежна безпека; «102» — міліція; «103» — швидка допомога; «104»—газова служба.
Береженого Бог береже!

З повагою адміністрація школи