Головна » 2017 » Травень » 29 » Про переведення учнів 1-8 та 10 класів до наступних
10:05
Про переведення учнів 1-8 та 10 класів до наступних

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ШАНДРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

Наказ

26 травня 2017 року                                                                                           № 35

Про переведення учнів 1-8 та 10 класів до наступних

Згідно Інструкції про переведення та випуск системи загальної середньої освіти усіх типів і форм власності та рішення педагогічної ради (протокол

№ 3 від 25. 05. 2017 року) перевести до наступних класів:

До 2 класу:

  1. Блінову Олену Віталіївну
  2. Демченко Руслану Русланіву
  3. Ільченко Вікторію Станіславівну
  4. Корольову Олександру Сергіївну
  5. Маркварт Дарину Валентинівну
  6. Онойка Андрія Віталійовича
  7. Салан Анну Богданівну
  8. Салана Єгора Богдановича

До 3 класу:

1. Авраменко Олександру Віталіївну

  1. Беник Дарину Миколаївну
  2. Гавяду Яна Олеговича
  3. Гнатюка Володимира Руслановича
  4. Максімову Ілону Геннадіївну
  5. Максімова Максима Васильовича

До 4 класу:

  1. Блінова Віталія Віталійовича
  2. Бойко Вероніку Віталіївну
  3. Бондюк Катерину Олександрівну
  4. Вуйка Антона Олександровича
  5. Вуйко Дарину Олександрівну
  6. Голубчук Людмилу Романівну
  7. Гончара Андрія Володимировича
  8. Ломако Олександра Андрійовича
  9. Підвального Сергія Юрійовича
  10. Токарчука Іллю Віталійовича
  11. Сіру Ольгу Ігорівну

До 5 класу:

  1. Березіна Антона Андрійовича
  2. Буйнову Діану Сергіївну
  3. Варцабу Івана Ігоровича
  4. Глущенка Миколу Михайловича
  5. Кириченко Вероніку Петрівну
  6. Олійника Максима Богдановича
  7. Осмоловича Дениса Валерійовича
  8. Полівач Тетяну Олександрівну
  9. Шабан Марію Володимирівну

До 6 класу:

  1. Веселова Дмитра Олексійовича
  2. Гончар Вікторію В’ячеславівну
  3. Іванченка Владислава Петровича
  4. Маркварта Данііла Олеговича
  5. Попика Андрія Андрійовича
  6. Трутанову Кіру Петрівну

До 7 класу:

  1. Дігтяренко Наталію Миколаївну
  2. Онойка Антона Олександровича
  3. Скороход Вероніку Іванівна
  4. Токарчука Євгенія Сергійовича
  5. Холода Богдана Олексійовича

До 8 класу:

  1. Войтенка Анатолія Анатолійовича
  2. Вуйка Андрія Олександровича
  3. Ломако Костянтина Андрійовича
  4. Мельника Богдана Володимировича
  5. Сороку Дарину Романівну
  6. Сороку Олександра Романовича

До 9 класу:

  1. Бойко Софію Віталіївну
  2. Гнатюк Любов Русланівну
  3. Городецьку Вікторію Олександрівну
  4. Корольова Дмитра Олександровича
  5. Онойка Владислава В’ячеславовича
  6. Романченка Івана Ярославовича
  7. Сокол Аліну Олександрівну
  8. Харченко Оксану Вікторівну
  9. Шевченка Анатолія Петровича

 

До 11 класу:

  1. Авраменка Богдана Віталійовича
  2. Іванченко Наталію Михайлівну
  3. Осмоловича Владислава Вікторовича
  4. Сітарук Валерію Анатоліївну
  5. Стеценка Олексія Юрійовича
  6. Фенченка Івана Сергійовича
  7. Ярка Володимира Володимировича

 

Директор школи О. Й. Іщенко

Переглядів: 61 | Додав: ceti | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar